PILECKÝ s. r. o | Historie vzniku

Právě se nacházíte: Káva TORRELSA » O nás

Klademe vysoký důraz na komunikaci se zákazníkem, na bezchybnou a rychlou dodávku zboží. Svou nabídkou oslovujeme obchodní řetězce, velkoplošné prodejny se zahradními centry, velkoobchody, lokální prodejce a v neposlední řadě konečného zákazníka. Logistika a její praktická realizace je chloubou naší firmy – většina objednávek je vykryta do 48 hodin od přijetí. Svým působením pokrýváme celou Českou a Slovenskou republiku.

Součástí péče o zákazníka je bezplatné zpracování požadavků zákazníka, včetně kalkulace. Dle požadavků lze na zakázku vypracovat kompletní projektovou dokumentaci. Všechny námi nabízené systémy oplocení umíme dodat s montáží na klíč. Vizitkou naší kvality a spolehlivosti je nespočet spolehlivě fungujících instalací a spokojených partnerů.

Strategickým cílem naší společnosti je dosahovat trvale vysoký stupeň kvality našich služeb „ FROM GOOD TO BETTER“ – Nestačí nám být pouze dobrými, chceme být stále lepší. S nejvyšším nasazením přistupuje ke své činnosti každý zaměstnanec nehledě na pozici či zařazení a tím je každý nedílnou součástí našich globálních úspěchů.

Jsme přesvědčeni, že zvolíte-li si firmu PILECKÝ pro dodávku popř. realizaci Vašich investičních záměrů v oblasti oplocení, budete s rozsahem, kvalitou a rychlostí našich služeb nadmíru spokojeni

Kontakt

  • PILECKÝ s. r. o.
    Mokrovraty 177
    262 03 Nový Knín
    Logo PILECKÝ

O nás

Vše o nákupu

Parnerské weby